Besparen op Ajax kijken?

Doe onze gratis bespaarcheck. Vink jouw favoriete sporten aan en zie direct bij welk Internet + TV pakket jij het voordeligste uit bent. Overstappers besparen € 207,- tot € 665,- in twee jaar.

Gratis bespaarcheck →

Volgende wedstrijd van Ajax

Logo Hajduk Split Hajduk Split – Ajax Logo Ajax

📅 Datum: do 15 okt 2026
🕐 Aftrap: 18:45 uur
📺 Zender: verwacht: Ziggo Sport (Free) (nog niet bevestigd)

Wedstrijdoverzicht Ajax – waar kijken?

Komende wedstrijden: datum, aftrap en zender
WedstrijdDatumAftrapTe zien
Hajduk SplitHajduk Split - Ajax Ajaxdo 15 okt 202618:45
Ziggo Sport (Free)
GroningenGroningen - Ajax Ajaxzo 18 okt 202616:45
ESPN
AjaxAjax - Atalanta Atalantado 22 okt 202621:00
Ziggo Sport (Free)
Sparta RotterdamSparta Rotterdam - Ajax Ajaxzo 25 okt 202616:45
ESPN
AjaxAjax - AZ Alkmaar AZ Alkmaarza 31 okt 202621:00
ESPN
FC MidtjyllandFC Midtjylland - Ajax Ajaxdo 5 nov 202618:45
Ziggo Sport (Free)
FC TwenteFC Twente - Ajax Ajaxzo 8 nov 202614:30
ESPN
AjaxAjax - ADO Den Haag ADO Den Haagzo 22 nov 202614:30
ESPN
AjaxAjax - Thun Thundo 26 nov 202618:45
Ziggo Sport (Free)
FeyenoordFeyenoord - Ajax Ajaxzo 29 nov 202614:30
ESPN
AjaxAjax - FC Utrecht FC Utrechtzo 6 dec 202614:30
ESPN
Sint-TruidenSint-Truiden - Ajax Ajaxdo 10 dec 202621:00
Ziggo Sport (Free)
AjaxAjax - Cambuur Cambuurzo 13 dec 202620:00
ESPN
AjaxAjax - Getafe Getafedo 17 dec 202621:00
Ziggo Sport (Free)
Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles - Ajax Ajaxzo 20 dec 202616:45
ESPN
Willem IIWillem II - Ajax Ajaxza 9 jan 202720:00
ESPN
AjaxAjax - Groningen Groningenzo 17 jan 202714:30
ESPN
AjaxAjax - Telstar Telstarza 23 jan 202716:30
ESPN
sc Heerenveensc Heerenveen - Ajax Ajaxzo 31 jan 202712:15
ESPN
ExcelsiorExcelsior - Ajax Ajaxzo 14 feb 202717:00
ESPN
AjaxAjax - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagleszo 21 feb 202717:00
ESPN
AjaxAjax - Feyenoord Feyenoordzo 28 feb 202717:00
ESPN
ADO Den HaagADO Den Haag - Ajax Ajaxzo 7 mrt 202717:00
ESPN
AjaxAjax - PEC Zwolle PEC Zwollezo 14 mrt 202717:00
ESPN
NECNEC - Ajax Ajaxzo 21 mrt 202717:00
ESPN
AjaxAjax - FC Twente FC Twentezo 4 apr 202717:00
ESPN

Stand Eredivisie 2026-2027

Stand Eredivisie
#ClubGWGVDSP
1 Feyenoord86202020
2 PSV86111619
3 AZ Alkmaar86111019
4 FC Twente8521817
5 Ajax84311215
6 Groningen8422614
7 Fortuna Sittard8422-114
8 Go Ahead Eagles8251211
9 Excelsior8323211
10 sc Heerenveen823309
11 NEC8233-19
12 Cambuur8224-88
13 FC Utrecht8224-118
14 Sparta Rotterdam8134-76
15 Telstar8134-76
16 PEC Zwolle8116-154
17 ADO Den Haag8035-103
18 Willem II8026-162

Laatst bijgewerkt: 14 oktober 2026, 01:01


Tip: voeg overzicht toe aan jouw telefoon!

Wil je altijd het overzicht van de Ajax wedstrijden bij de hand hebben? Voeg in een paar seconden deze pagina toe aan het startscherm van je telefoon:

Overzicht toevoegen telefoon stap 1
Overzicht toevoegen telefoon stap 2
Overzicht toevoegen telefoon stap 3

Ajax kijken: Eredivisie

Verreweg de meeste wedstrijden van Ajax worden gespeeld in de Nederlandse competitie, de Eredivisie. Elk jaar speelt Ajax 34 wedstrijden op het hoogste niveau van Nederland, waarvan de helft in de Johan Cruijff Arena. Al deze voetbalwedstrijden zijn live te zien op de zenders van ESPNESPN. Bij vrijwel alle tv-aanbieders zit ESPN 1 gratis in het standaard TV-pakket. Voor alle vier de zenders van ESPN betaal je bij de meeste providers tussen de €10,- en €15,-. Bij sommige TV-aanbieders is ook ESPN Compleet gratis.

Na elke speelronde zijn de samenvattingen van de Eredivisie wedstrijden gratis te zien bij de NOS.

Laatste uitslagen van Ajax

Laatste uitslagen van Ajax
WedstrijdUitslagDatumSamenvatting
Ajax – NEC Nijmegen (Eredivisie)1 – 1za 10 oktYouTubeSamenvatting op YouTube
Ajax – Excelsior (Eredivisie)2 – 2za 19 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Ajax – Willem II (Eredivisie)5 – 1di 15 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Fortuna Sittard – Ajax (Eredivisie)1 – 5za 12 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Ajax – PSV Eindhoven (Eredivisie)1 – 3za 5 sepYouTubeSamenvatting op YouTube

Ajax kijken: Champions League

De uitzendrechten van de Champions League zijn in handen van Ziggo Sport. Op de zender(s) of het gratis platform UEFAZiggo Sport (Free) zijn Champions League wedstrijden van Ajax live te zien.

Ajax kijken: Europa League

De wedstrijden van Ajax in de Europa League zijn te zien op UEFAZiggo Sport (Free) .

Ajax kijken: KNVB Beker

De wedstrijden in de KNVB Beker zijn te zien op de verschillende zenders van ESPN ESPN. Ook is er altijd één wedstrijd te zien op het open kanaal Star Channel.

Alle Ajax wedstrijden kijken: Wat is nodig?

Op dit moment heb je genoeg aan een standaard TV-pakket in combinatie met ESPN Compleet. Europese wedstrijden van Ajax zijn te zien op UEFAZiggo Sport (Free) . Voor de wedstrijden in de Eredivisie en KNVB Beker kan je inschakelen op ESPN 1, ESPN 2, ESPN 3 of ESPN 4.

Meest populaire wedstrijden Ajax

Elk jaar is De Klassieker een van de belangrijkste wedstrijden. In de Eredivisie staat de wedstrijd 2x per jaar op het programma: in Amsterdam (Ajax – Feyenoord) en Rotterdam (Feyenoord – Ajax). Die wedstrijden zijn live te zien met een ESPN-abonnement. Wanneer AFC Ajax en Feyenoord elkaar loten in de KNVB Beker, is die wedstrijd ook te zien bij ESPN. De Topper tussen Ajax en PSV is ook elk seizoen een belangrijke wedstrijd.


Ajax kijken op telefoon of laptop

Het is mogelijk om alle wedstrijden van Ajax op mobiel, tablet of laptop te kijken. Tegenwoordig hebben alle TV-aanbieders een App, waarop dezelfde content te vinden is als op TV. Zo heeft Ziggo het platform Ziggo Go en KPN heeft KPN TV.

Voor de Eredivisie en KNVB Beker kan je ook terecht bij ESPN Watch. Het streamingsplatform van ESPN zijn live streams van alle wedstrijden te vinden die ze uitzenden. Bij een abonnement op ESPN Compleet krijg je gratis toegang tot ESPN Watch.

De Europese wedstrijden van Ajax zijn dan weer te zien op het platform Ziggo Sport Free.

Gratis Ajax wedstrijden kijken

Veel wedstrijden van Ajax zijn gratis te kijken voor wie een standaard TV-abonnement heeft. De Europese wedstrijden zijn te zien op Ziggo Sport Free. Ook een deel van de Eredivisie wedstrijden is op ESPN 1, sinds 2023 zit deze zender bij (vrijwel) alle tv-aanbieders in het standaard TV pakket.

Samenvattingen van Ajax zijn altijd gratis te zien. Zo zijn er van alle Eredivisiewedstrijden samenvattingen bij de NOS te zien.

Veelgestelde vragen over Ajax kijken

Op welke zender is Ajax te zien?

De eerstvolgende wedstrijd is Hajduk Split – Ajax op do 15 okt 2026 om 18:45 uur. De zender is nog niet officieel bevestigd; op basis van de uitzendrechten van de UEFA Conference League is de verwachting Ziggo Sport (Free). Zodra de zender definitief is, staat het hier.

Hoe laat speelt Ajax?

Ajax speelt de eerstvolgende wedstrijd (Hajduk Split – Ajax) op do 15 okt 2026 om 18:45 uur. Het volledige programma staat in het overzicht hierboven.

Is Ajax gratis te kijken?

Dat hangt af van de zender die de wedstrijd uitzendt. De eerstvolgende wedstrijd is naar verwachting te zien op Ziggo Sport (Free). Wedstrijden op open kanalen zoals NPO 1 of Ziggo Sport Free zijn gratis te zien met een standaard tv-pakket. Samenvattingen zijn na afloop altijd gratis online te vinden.

Waar vind ik samenvattingen van Ajax?

Samenvattingen vind je op het officiële YouTube-kanaal van de rechtenhouder. Bij de uitslagen op deze pagina linken we per wedstrijd direct naar de samenvatting.


Auteur Jonathan