Besparen op Eredivisie kijken?

Doe onze gratis bespaarcheck. Vink jouw favoriete sporten aan en zie direct bij welk Internet + TV pakket jij het voordeligste uit bent. Overstappers besparen € 207,- tot € 665,- in twee jaar.

Gratis bespaarcheck →

Volgende wedstrijd van FC Twente

Logo FC Twente FC Twente – Thun Logo Thun

📅 Datum: do 15 okt 2026
🕐 Aftrap: 21:00 uur
📺 Zender: verwacht: Ziggo Sport (Free) (nog niet bevestigd)

Sinds de oprichting van FC Twente in 1965 speelt de club in de Eredivisie, met uitzonder van seizoen 1983/84 en seizoen 2018/19. Die grote (financiële) crisis binnen de club lijken ze te boven, nu ze weer een vaste klant in het linker rijtje van de Eredivisie zijn. In het seizoen 2022/23 speelde Twente voorrondes voor de Conference League, maar is het uitgeschakeld door Fiorentina.

Komende wedstrijden FC Twente

FC Twente speelt op dit moment dus alleen wedstrijden in de Eredivisie en de KNVB Beker. Bekijk hieronder in één oogopslag waar de wedstrijden van FC Twente te zien zijn:

Komende wedstrijden: datum, aftrap en zender
WedstrijdDatumAftrapTe zien
FC TwenteFC Twente - Thun Thundo 15 okt 202621:00
Ziggo Sport (Free)
FC TwenteFC Twente - FC Utrecht FC Utrechtzo 18 okt 202620:00
ESPN
Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps - FC Twente FC Twentedo 22 okt 202621:00
Ziggo Sport (Free)
AZ AlkmaarAZ Alkmaar - FC Twente FC Twentezo 25 okt 202620:00
ESPN
ExcelsiorExcelsior - FC Twente FC Twentezo 1 nov 202614:30
ESPN
FC TwenteFC Twente - Pafos Pafosdo 5 nov 202621:00
Ziggo Sport (Free)
FC TwenteFC Twente - Ajax Ajaxzo 8 nov 202614:30
ESPN
FC TwenteFC Twente - Willem II Willem IIzo 22 nov 202612:15
ESPN
FreiburgFreiburg - FC Twente FC Twentedo 26 nov 202621:00
Ziggo Sport (Free)
NECNEC - FC Twente FC Twentezo 29 nov 202620:00
ESPN
Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles - FC Twente FC Twentezo 6 dec 202614:30
ESPN
AGF AarhusAGF Aarhus - FC Twente FC Twentedo 10 dec 202621:00
Ziggo Sport (Free)
FC TwenteFC Twente - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdamzo 13 dec 202617:00
ESPN
FC TwenteFC Twente - Kairat Almaty Kairat Almatydo 17 dec 202621:00
Ziggo Sport (Free)
FeyenoordFeyenoord - FC Twente FC Twentezo 20 dec 202614:30
ESPN
FC TwenteFC Twente - Fortuna Sittard Fortuna Sittardvr 8 jan 202720:00
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - FC Twente FC Twentezo 17 jan 202712:15
ESPN
FC TwenteFC Twente - sc Heerenveen sc Heerenveenza 23 jan 202720:00
ESPN
FC TwenteFC Twente - Cambuur Cambuurzo 31 jan 202714:30
ESPN
PSVPSV - FC Twente FC Twentezo 14 feb 202717:00
ESPN
FC TwenteFC Twente - Excelsior Excelsiorzo 21 feb 202717:00
ESPN
ADO Den HaagADO Den Haag - FC Twente FC Twentezo 28 feb 202717:00
ESPN
FC TwenteFC Twente - AZ Alkmaar AZ Alkmaarzo 7 mrt 202717:00
ESPN
Willem IIWillem II - FC Twente FC Twentezo 14 mrt 202717:00
ESPN
FC TwenteFC Twente - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagleszo 21 mrt 202717:00
ESPN
AjaxAjax - FC Twente FC Twentezo 4 apr 202717:00
ESPN

Stand Eredivisie 2026-2027

Stand Eredivisie
#ClubGWGVDSP
1 Feyenoord86202020
2 PSV86111619
3 AZ Alkmaar86111019
4 FC Twente8521817
5 Ajax84311215
6 Groningen8422614
7 Fortuna Sittard8422-114
8 Go Ahead Eagles8251211
9 Excelsior8323211
10 sc Heerenveen823309
11 NEC8233-19
12 Cambuur8224-88
13 FC Utrecht8224-118
14 Sparta Rotterdam8134-76
15 Telstar8134-76
16 PEC Zwolle8116-154
17 ADO Den Haag8035-103
18 Willem II8026-162

Laatst bijgewerkt: 13 oktober 2026, 23:57


FC Twente kijken: Eredivisie

FC Twente is één van de 18 Eredivisie-clubs. In 34 speelronden tijd speelt FC Twente tegen elke club, uit en in de Grolsch Veste. Alle wedstrijden van FC Twente zijn live te zien op één van de zenders van ESPN. Bij sommige TV-aanbieders zit er al standaard één of meer zenders van ESPN in het pakket. Voor alle 4 de zenders van ESPN, betaal je bij de meeste tv-aanbieders tussen de €10,- en €15,-.

Na elke speelronde zijn de samenvattingen van de Eredivisie wedstrijden gratis te zien bij de NOS. Meestal wordt de samenvatting een dag later geupload op het Youtube-kanaal van FC Twente.

Laatste uitslagen van FC Twente

Laatste uitslagen van FC Twente
WedstrijdUitslagDatumSamenvatting
Fortuna Sittard – Twente (Eredivisie)1 – 1za 10 oktYouTubeSamenvatting op YouTube
Twente – Werder Bremen (Club Friendlies)7 – 0vr 2 oktYouTubeSamenvatting op YouTube
Twente – PSV Eindhoven (Eredivisie)3 – 2zo 20 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Twente – ADO Den Haag (Eredivisie)2 – 0za 12 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Twente – Telstar (Eredivisie)1 – 0wo 9 sepYouTubeSamenvatting op YouTube

FC Twente kijken: KNVB Beker

De wedstrijden in de KNVB Beker zijn te zien op de verschillende zenders van ESPN. Ook is er altijd één wedstrijd te zien op het open kanaal FOX. In de eerste rondes zijn er veel wedstrijden tegelijk, waardoor niet alle wedstrijden uitgezonden worden.

Vanaf de kwartfinales van het toernooi, zijn alle wedstrijden live op tv te zien. Komt FC Twente tot de laatste drie rondes van de TOTO KNVB Beker, zijn de duels live te zien op ESPN.


FC Twente terugkijken

Had je geen tijd om live de wedstrijd te kijken? Gelukkig zijn er opties om de wedstrijd van Twente terug te kijken. Hier enkele tips om de hele wedstrijd of samenvatting te kijken:

Hele wedstrijd FC Twente terugkijken:

  • Via een TV-App: Heb je een TV-abonnement? Meestal kan je in de TV-app daarvan programma’s terugkijken. Ga in de TV-gids naar de juiste datum en kijk daar of het mogelijk is de wedstrijd af te spelen.

Samenvattingen FC Twente kijken:

  • NOS Studio Sport Eredivisie: Wanneer er Eredivisie-duels zijn geweest, is in de avond bij de NOS een uitgebreide samenvatting te zien.
  • Youtube (korte samenvatting): Direct na een Eredivisie wedstrijd is er op het Youtube-kanaal van ESPN een samenvatting van 2 minuten te vinden.
  • Youtube (uitgebreide samenvatting): Een dag na de wedstrijd, is er op het Youtube-kanaal van FC Twente een uitgebreide samenvatting te zien. Die samenvattingen duren meestal rond de 10 minuten.

Veelgestelde vragen over FC Twente kijken

Op welke zender is FC Twente te zien?

De eerstvolgende wedstrijd is FC Twente – Thun op do 15 okt 2026 om 21:00 uur. De zender is nog niet officieel bevestigd; op basis van de uitzendrechten van de UEFA Conference League is de verwachting Ziggo Sport (Free). Zodra de zender definitief is, staat het hier.

Hoe laat speelt FC Twente?

FC Twente speelt de eerstvolgende wedstrijd (FC Twente – Thun) op do 15 okt 2026 om 21:00 uur. Het volledige programma staat in het overzicht hierboven.

Is FC Twente gratis te kijken?

Dat hangt af van de zender die de wedstrijd uitzendt. De eerstvolgende wedstrijd is naar verwachting te zien op Ziggo Sport (Free). Wedstrijden op open kanalen zoals NPO 1 of Ziggo Sport Free zijn gratis te zien met een standaard tv-pakket. Samenvattingen zijn na afloop altijd gratis online te vinden.

Waar vind ik samenvattingen van FC Twente?

Samenvattingen vind je op het officiële YouTube-kanaal van de rechtenhouder. Bij de uitslagen op deze pagina linken we per wedstrijd direct naar de samenvatting.


Auteur Jonathan