FC Utrecht live kijken

Volgende wedstrijd van FC Utrecht

Logo FC Twente FC Twente – FC Utrecht Logo FC Utrecht

📅 Datum: zo 18 okt 2026
🕐 Aftrap: 20:00 uur
📺 Zender: verwacht: ESPN (nog niet bevestigd)

FC Utrecht is één van de sub-top clubs in de Eredivisie. Sinds 2015 is de club elk jaar in de top 7 van Nederland geëindigd. De club uit Utrecht plaatst zich af en toe voor Europees Voetbal.

Naast de competitie en eventueel Europees voetbal, speelt FC Utrecht wedstrijden in de KNVB Beker.

Komende wedstrijden FC Utrecht

Bekijk in dit overzicht waar je de komende wedstrijden van FC Utrecht live kunt kijken:

Komende wedstrijden: datum, aftrap en zender
WedstrijdDatumAftrapTe zien
FC TwenteFC Twente - FC Utrecht FC Utrechtzo 18 okt 202620:00
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - PEC Zwolle PEC Zwolleza 24 okt 202616:30
ESPN
Kozakken BoysKozakken Boys - FC Utrecht FC Utrechtdo 29 okt 202618:45(nog) geen zender
TelstarTelstar - FC Utrecht FC Utrechtzo 1 nov 202614:30
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - NEC NECzo 8 nov 202620:00
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - Cambuur Cambuurza 21 nov 202618:45
ESPN
ADO Den HaagADO Den Haag - FC Utrecht FC Utrechtzo 29 nov 202612:15
ESPN
AjaxAjax - FC Utrecht FC Utrechtzo 6 dec 202614:30
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - Fortuna Sittard Fortuna Sittardza 12 dec 202616:30
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - sc Heerenveen sc Heerenveenza 19 dec 202621:00
ESPN
PEC ZwollePEC Zwolle - FC Utrecht FC Utrechtza 9 jan 202718:45
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - FC Twente FC Twentezo 17 jan 202712:15
ESPN
AZ AlkmaarAZ Alkmaar - FC Utrecht FC Utrechtzo 24 jan 202716:45
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - Excelsior Excelsiorvr 29 jan 202720:00
ESPN
CambuurCambuur - FC Utrecht FC Utrechtzo 14 feb 202717:00
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - ADO Den Haag ADO Den Haagzo 21 feb 202717:00
ESPN
Fortuna SittardFortuna Sittard - FC Utrecht FC Utrechtzo 28 feb 202717:00
ESPN
PSVPSV - FC Utrecht FC Utrechtzo 7 mrt 202717:00
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - Groningen Groningenzo 14 mrt 202717:00
ESPN
FC UtrechtFC Utrecht - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdamzo 21 mrt 202717:00
ESPN
Willem IIWillem II - FC Utrecht FC Utrechtzo 4 apr 202717:00
ESPN

Stand Eredivisie 2026-2027

Stand Eredivisie
#ClubGWGVDSP
1 Feyenoord86202020
2 PSV86111619
3 AZ Alkmaar86111019
4 FC Twente8521817
5 Ajax84311215
6 Groningen8422614
7 Fortuna Sittard8422-114
8 Go Ahead Eagles8251211
9 Excelsior8323211
10 sc Heerenveen823309
11 NEC8233-19
12 Cambuur8224-88
13 FC Utrecht8224-118
14 Sparta Rotterdam8134-76
15 Telstar8134-76
16 PEC Zwolle8116-154
17 ADO Den Haag8035-103
18 Willem II8026-162

Laatst bijgewerkt: 14 oktober 2026, 00:46


FC Utrecht kijken: Eredivisie

Elk jaar speelt FC Utrecht de meeste wedstrijden in de Eredivisie. Alle 34 wedstrijden van Utrecht in de Eredivisie zijn LIVE te zien bij ESPN. Bij de meeste TV-aanbieders zit er al standaard één zender van ESPN in het pakket. Voor alle 4 de zenders van ESPN (ESPN Compleet), betaal je bij de meeste tv-aanbieders tussen de €10,- en €15,-. Bij bijvoorbeeld Ziggo en Delta is ESPN Compleet gratis.

Na elke speelronde zijn de samenvattingen van de Eredivisie wedstrijden te zien bij de NOS. Meestal wordt de samenvatting een dag later op het Youtube-kanaal van FC Utrecht geplaatst.

Laatste uitslagen van FC Utrecht

Laatste uitslagen van FC Utrecht
WedstrijdUitslagDatumSamenvatting
Utrecht – Willem II (Eredivisie)3 – 1zo 11 oktYouTubeSamenvatting op YouTube
Feyenoord – Utrecht (Eredivisie)5 – 0zo 20 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Excelsior – Utrecht (Eredivisie)1 – 2zo 13 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Utrecht – Go Ahead Eagles (Eredivisie)3 – 3di 8 sepYouTubeSamenvatting op YouTube
Utrecht – PSV Eindhoven (Eredivisie)1 – 6zo 30 augYouTubeSamenvatting op YouTube

FC Utrecht kijken: KNVB Beker

De wedstrijden in de KNVB Beker zijn te zien op de verschillende zenders van ESPN. Ook is er altijd één wedstrijd te zien op het open kanaal FOX. In de eerste en tweede ronde van het toernooi worden er veel wedstrijden tegelijk gespeeld. Daardoor zijn niet alle wedstrijden LIVE te zien.

Vanaf de laatste 16 zijn wel alle wedstrijden live te zien. Wanneer FC Utrecht dus ver komt in de beker, zoals de finale in 2016, zijn de wedstrijden dus live te zien op ESPN.

Alle wedstrijden van FC Utrecht kijken?

Wil je geen voetbalwedstrijd missen van Utrecht? Daar heb je maar één tv-pakket voor nodig: ESPN Compleet. Die partij heeft namelijk de uitzendrechten van de Eredivisie en KNVB Beker in handen.

Een abonnement op ESPN Compleet kost bij de meeste aanbieders €10 tot €15 per maand. Maar: er zijn TV-aanbieders waarbij ESPN gratis is. Op deze pagina zetten we het voor je op een rijtje!


Gratis FC Utrecht kijken

Omdat ESPN 1 bij veel TV-aanbieders in het basis-pakket zit, is een deel van de wedstrijden van FC Utrecht Gratis live te zien.Voor iedereen zijn samenvattingen van de wedstrijden gratis te kijken. Dit kan bij de NOS of op het Youtube-kanaal van FC Utrecht.


Auteur Jonathan